Bez kategorii, Lajf, other, Wycieczki

10 Maj

liczb kilka

prawkoTakie małe podsumowanie.

Już ponad 2000 mil przejechanych od kiedy sprawiłem sobie prawko. 354 dni na wyspach. Pierwszy samochodowy wyjazd do Polski zaplanowany. Jeden kolejny zakończony związek. 22 lata na karku.

Rok minął bardzo szybko. Dokładnie pamiętam jak przyjechałem na Beech Grove w maju 2008, słońce świeciło, muzyka grała, czyli wiedziałem, że mi się spodoba. Wiele osób myśli pewnie, że tylko pracuje i pije.. Zaskocze – Nie jest tak. Na podjeździe dwa samochody do wyboru, 2 kierówcow w domu – można zwiedzać. W ten czterodniowy weekend byliśmy na 365 stopniach, niedaleko Tintern, oraz w Waterpark’u – Alton Towers. Kolejna planowana podróż to powrót do Alton Towers, ale nie do waterparku. Tym razem pojedziemy po zdrową dawkę adrenaliny – do lunaparku.

365 stopni Poza tym udało mi się zwiedzić dośc trochę, ale wciąż wiele miejsc zostaje do odkrycia.Alton Towers Waterpark Nie pisałem o większości.. Przepraszam 🙂 Obiecuje poprawe. Byłem w Londynie, Cardiff, Coventry, Newport, Bristolu i wielu innych.

 

W dalszym ciągu staram sie co jakiś czas gdzieś wybrać. Najbliższa dłuższa podróż to AUTEM do Polski. Tylko na 5 dni, ale zawsze coś.. odstresuje się.  Po powrocie, lub ostatniego dnia wycieczki zdam tu pełną relację.

Comments

  • Reply

    Paolka:)11 maja 2009

    Wiesz co:P Wiesz co:P i mnie nie zabrales ze soba do waterparku:P:P oj Pogryze Cie za to:D:D

Leave a Comment Your email address will not be published.
Required fields are maked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.