Bez kategorii, Lajf, Wycieczki

28 Lut

IKS w Wielkiej Brytani

flaga UK Niedługo, bo już 6 marca o godzinie 11:00 z lotniska w Pyrzowicach opuszczam nasz kraj. Opuszczam Polskę, w której wychowywałem się przez 21 lat. Zarobki na wyspach nie przyciągają już tylko murarzy, tynkarzy i lekarzy, teraz przyciągają też i mnie.
Od razu odpowiem na pytanie, które wszyscy od razu zadają:
Kiedy wracam?
Odpowiedź jest prosta, nie mam pojęcia. Wstępnie jadę na jakiś czas, zobaczyć jak to będzie. Może wróce za 2 tygodnie, a może wcale. Oczywiście będę kontaktował się z Polską. Będę też przyjeżdżał, odwiedzić miejsca które tutaj lubię, Katowice, Libiąż, Piła, morze, Warszawa. Kiedy będą pierwsze odwiedziny? Nie wiem, pewnie w trakcie wakacji. Wszystkie informacje będą umieszczane na tym blogu. Tym czasem pozdrawiam i żegnam się. PA

PS. Sorka że nie z wszystkimi osobami i miejscami pożegnam się osobiście, ale wyjazd wyszedł trochę na szybko, więc nie dam rady.

Comments

 • Reply

  cimar29 lutego 2008

  siemka iks widze odwiedzasz sobie inne kraje... teraz czas gonic pieniadze... tez mam zamiar wyjechać niedlugo w pogoni za kasa... pozdrawiam i powodzenia ahoj !

 • Reply

  Magnum3 marca 2008

  Iksor, Cipo mała, nie jedziesz niogdzie dopóki nie obalimy czegoś razem! Bilet Ci porwę, a jak polecisz i nie przyjedziesz predzej do mnie to jak przyjedziesz w odiwedziny wyrwe Ci jądra... Jak jeszcze będziesz je miał...
  A tak na poważnie to powodzenia życzę i do rychłego z(r)obaczeniaa ;]

  Pozdro Ziąąąąąą :]

Leave a Comment Your email address will not be published.
Required fields are maked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.