Bez kategorii, Music, Wycieczki

15 Wrz

BPM 2015

Niedzielnym rankiem udało się wybrać na event BMP & PRO EXPO w Birmingham. Co prawda nie udało się wcześniej zakupić wejściówek, ale jadąc odpowiednio wcześnie była możliwość zakupienia ich przy wejściu. Co w środku? Wszystko co związane z bardzo szeroko pojętym clubbingiem. Sprzęt dla Djów – oczywiście, wielkie stoisko PIONEER DJ na środku po pierwsze. Inne firmy gdzieś tam na około,  też pozwiedzane. O dziwo, nie było stoiska DENON’a ani BEHRINGER’a, czyżby przestali produkować sprzęt Djski?

Prócz masy playerów, mixerów i reszty zabawek, które są na konsolecie, można było zobaczyć wszytko inne co do klubu czy na event potrzebne. Oświetlenie – szał, pokaz tego co najlepsze na filmiku na końcu wpisu. Światła, lasery, wyrzutnie co2, a nawet „miotacze ognia”.

Wiele namiotów i iglo gdzie można było posłuchać mądrych ludzi, tzw learning zones,  każdy znalazłby coś dla siebie, od podstaw Djingu, po zaawansowane wykorzystanie lasów.

W kolejnej części pokazy nagłośnienia, gdzie największe wrażenie zrobiła nieznana mi wcześniej firma KV Audio. Nie da się efektu opisać słowami, trzeba dosłownie to poczuć, jak włosy na nogach dęba stają od pulsującego basu.

Do tego kilka ciekawych live setów, między innymi Adam Ellis  czy Fully Charged. Później mistrzosta UK DMC, na których nie zostaliśmy do końca, gdyż szczególnym fanem skreczu nie jestem. Po losowaniu nagród rozkręcana była jeszcze regularna impreza, ale niestety musieliśmy kierować już się do wyjścia, gdyż poniedziałek zbliżał się coraz bardziej, a do domu daleka droga.

Całość oceniam mega pozytywnie, przyszłoroczne też definitywnie odwiedzę!

Pozdrawiam, MR iksorro pierwszy wielki

Poniżej mała część zdjęć, oraz film z light show.

Pokaz oświetlenia

Leave a Comment Your email address will not be published.
Required fields are maked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.